Giresun Üniversitesi'ne bağlı Eynesil Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulu'ndan 360 öğrenci daha mezun oldu. 
     Mezuniyet Törenine Kamil Nalbant Meslek Yüksek Okulu idari ve Eğitim kadrosunun yanısıra, Eynesil İlçe Kaymakamımız Yılmaz KURT, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun SOMUNCUOĞLU Giresun Üniversitesi Rektör vekili olarak Öğretim Üyesi Dr. Mustafa ÇAKMAK, Ak Parti Eynesil İlçe Başkanı Gürsel YILMAZ, CHP İlçe Başkanı Ahmet Latif KARADENİZ, MHP İlçe Başkanı Abdurrahman GÜL, Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hayrettin KARADENİZ, ilçedeki kamu kurum amirleri öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldı. 
     2008-2009 öğretim yılında İktisadi ve İdari Programlar Bölümü-İşletme ve Sağlık Programları -Çocuk Gelişimi sınıfları ile eğitime başlayan Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulu ilk mezunlarını 2010 yılında vermişti.
2010 yılında 97 öğrenci mezun eden okuldan, bu yıl ise 360 öğrenci mezun oldu. Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulunun yanındaki Kapalı Spor Salonunda yapılan 8. mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı
Yüksek Okul birincisi olan Cansu Günaydın ve Simge Garip öğrenciler adına konuşma yaptılar. Okul birincisi olan Cansu Günaydın ve Simge Garip tarafından Mezuniyet Kütüğüne plaka çakılmasının ardından çeşitli etkinliklerde dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları verildi. 
     Dereceye giren öğrencilere plaket ve hediyelerin verilmesinden sonra, mezun olan 360 öğrenciye öğretim görevlileri tarafından diplomaları verildi.
Tören mezun olan öğrencilerin Öğretim Görevlisi Önder BAŞUSLU nezaretinde yemin etmeleri ve kep fırlatmalarıyla sona erdi.